Kategorijos

Internetinė parduotuvė www.mp3grotuvai.lt


Internetinė parduotuvė www.mp3grotuvai.lt – Specializuota mp3, mp4 ir kitų grotuvų, diktofonų ir jų aksesuarų parduotuvė, kur galite maloniai apsipirkti neišeidami iš namų, o taip pat taupydami savo pinigus ir laiką. Kurdami šį prekybos internete projektą siekiame, kad apsipirkimas internete taptų neatsiejama kiekvieno piliečio gyvenimo dalimi, o www.mp3grotuvai.lt – įprasta apsipirkimo vieta.

Skirtingai nuo įprastų parduotuvių, galime pasiūlyti prekes žemesnėmis kainomis dėl mažesnių fiksuotų veiklos kaštų, kadangi nereikia mokėti didelių parduotuvės, sandėliavimo patalpų nuomos mokesčių, taip pat sudarinėjame ilgalaikes sutartis su pačiais prekių gamintojais. Internetinėje parduotuvėje www.mp3grotuvai.lt dirba puikiai savo veiklą išmanantys žmonės, sukaupę ilgalaikę ir kokybišką patirtį prekyboje, klientų aptarnavime, todėl galime užtikrinti, jog prekių pirkimas pas mus bus greitas, patogus ir Jums vertingas!

Internetinėje parduotuvėje www.mp3grotuvai.lt Jus visada maloniai nustebinsime organizuojamomis akcijomis, nuolaidomis ir prekių kainomis, kadangi turime sukaupę patirtį internetiniame versle bei esame palankiomis sąlygomis sudarę prekybos sutartis su mūsų tiekėjais!

Internetinėje parduotuvėje www.mp3grotuvai.lt siūlome Jums įsigyti prekių, užsisakant internetu. Prekes pristatysime Jums į namus, biurą arba kitu Jums patogiu adresu.

Visiems klientams garantuojame konfidencialumą, neperduodame gautos iš klientų informacijos tretiems asmenims.
 
Internetinės parduotuvės www.Mp3grotuvai.lt veikla vykdoma pagal individualios veiklos vykdymo pažymą. Individualios veiklos pažymėjimo nr.: 137458 Veiklą vykdo Gediminas Šimeliūnas, registracijos adresas: Projektuotojų 20-13, Panevėžys LT-37148. Kontaktinis tel.: 863888858, el. paštas: admin@mp3grotuvai.lt.

Naujienlaiškis